.::.   Firma Profili

COŞKUN HİDROLİK ; Konya'da Traktör römorkları, römork silindirleri ve tarım makinalarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların traktör römorku, hidrolik silindir ve tarım makinaları talepleri başarıyla karşılanmıştır. Gelecekte de ürün kalitesinden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarmayı hedeflemekteyiz.

 

Ürün Halkamızın İçinde;

 

Tek dingil traktör römorku, çift dingil traktör römorku, saman konteyneri, traktör römork silindirleri, gübre serpme makinası, tesviye küreği, hidrolik traktör kepçesi, saman ve pancar selesi, döküm merdane, liftli kaldıraç, römork yedek parçaları, römork ekipmanlar ile diğer ürünler yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.